perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrezik në finlandisht

Fjalë: rrezik (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): hätä, merihätä, uhka, vaara
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez rrezik, rreziku financiar, rrezik vdekje, rrezik tirona, rrezik nga minat, rrezik maksimal, rrezik në finlandisht, hätä në shqip
rrezik në finlandisht