perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në finlandisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (6): asua, elää, elellä, jäädä, pysyä, pysyttää
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në finlandisht, asua në shqip
rri në finlandisht

Fjalë të ngjashme

art trashëgimi biografi jokowi