perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në finlandisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (8): ympäri, suunnilleen, kehä, piiri, polkupyörä, pyörä, pyörylä, ympyrä
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në finlandisht, ympäri në shqip
rrotull në finlandisht