perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në finlandisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (15): suojella, suojata, kaitsea, tarkastaa, valvoa, vartioida, pitää, säilyttää, varjella, elättää, kannattaa, kestää, pysyttää, tukea, väittää
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në finlandisht, suojella në shqip
ruaj në finlandisht