perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sëpatë në finlandisht

Fjalë: sëpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): kirves
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez sëpatë, sëpatë në finlandisht, kirves në shqip
sëpatë në finlandisht

Fjalë të ngjashme

marr fryme nga ty varg band