perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sa në finlandisht

Fjalë: sa (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (6): jollainen, kuin, kun, kuten, kuinka, mitä
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez sa, samp, sa vite, sa shtete ka bota, sa shtete ka amerika, sa satelit i ka saturni, sa në finlandisht, jollainen në shqip
sa në finlandisht