perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në finlandisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (11): päivystys, jumalanpalvelus, virka, konttori, lasti, lataus, tehtävä, toimisto, velvollisuus, virasto, palvelu
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez shërbim, shërbim në finlandisht, päivystys në shqip
shërbim në finlandisht