perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shekull në finlandisht

Fjalë: shekull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): aikakausi
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez shekull, shekulli xix, shekulli print, shekulli pdf, shekulli online, shekulli madheshtor rtv 21, shekull në finlandisht, aikakausi në shqip
shekull në finlandisht

Fjalë të ngjashme

tashoakley bie interim fllad kraja