perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkop në finlandisht

Fjalë: shkop (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (15): kanki, patukka, salko, seiväs, tanko, keppi, maila, pamppu, sauva, tikku, armo, sulo, suosio, viehätys, nuija
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez shkop, shkopi i bilardos, shkop yulia, shkop ppa, shkop magjik, shkop gome, shkop në finlandisht, kanki në shqip
shkop në finlandisht