perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në finlandisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (5): yhteiskunta, yhdistys, firma, seura, yhtiö
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez shoqëri, shoqëri në finlandisht, yhteiskunta në shqip
shoqëri në finlandisht