perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpëtoj në finlandisht

Fjalë: shpëtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (3): hellittää, höllentää, päästää
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez shpëtoj, shpëtoj në finlandisht, hellittää në shqip
shpëtoj në finlandisht

Fjalë të ngjashme

memec plc