perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në finlandisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (2): kalpa, miekka
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez shpatë, shpatë në finlandisht, kalpa në shqip
shpatë në finlandisht