perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në finlandisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (14): maa, tila, valtakunta, valtio, asema, asento, asianlaita, kanta, kohta, kunto, olo, tilanne, ehto, sääty
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në finlandisht, maa në shqip
shtet në finlandisht

Fjalë të ngjashme

pluhur per pjekje poezia vrull