perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sipas në finlandisht

Fjalë: sipas (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): jälkeen, mukaan, päin, tykö
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez sipas, sopas recipe, sipas tv, sipas panam, sipas nama in urdu, sipas nama, sipas në finlandisht, jälkeen në shqip
sipas në finlandisht