perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sot në finlandisht

Fjalë: sot (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): tänään
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez sot, sot news, sot ne parlamentin shqiptar, sot ne parlament, sot ne kuvend, sot jam 20 vjec, sot në finlandisht, tänään në shqip
sot në finlandisht

Fjalë të ngjashme

kap g gjej adresen varg pr