perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në finlandisht

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): kipsi
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në finlandisht, kipsi në shqip
suva në finlandisht

Fjalë të ngjashme

karroca fëmijë sh dituri natyre