perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tek në finlandisht

Fjalë: tek (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): epätasainen
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez tek, tek ty, te stela, te rejat e fundit, te kam fiksim, te ka lali shpirt, tek në finlandisht, epätasainen në shqip
tek në finlandisht