perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

teze në finlandisht

Fjalë: teze (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): täti
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez teze, teze salon tacoma, teze salon reviews, teze pir mescidi, teze od neba, teze mahnilar 2014, teze në finlandisht, täti në shqip
teze në finlandisht