perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tjetër në finlandisht

Fjalë: tjetër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): eri, muu, toinen, toisenlainen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez tjetër, tjetër në finlandisht, eri në shqip
tjetër në finlandisht