perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në finlandisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (18): maa, maalaji, multa, paikka, tanner, maanosa, maaperä, manner, järjestys, lahko, veljeskunta, ala, kenttä, maa-alue, järki, lattia, maatila, pohja
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në finlandisht, maa në shqip
tokë në finlandisht