perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në finlandisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): kaupallinen, kauppias, liikemies, ostaja
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në finlandisht, kaupallinen në shqip
tregtar në finlandisht