perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në finlandisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (7): helistä, kilahtaa, kilistä, soida, kutsua, sanoa, soittaa
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez tringëllin, tringëllin në finlandisht, helistä në shqip
tringëllin në finlandisht

Fjalë të ngjashme

mbuloj per beba bëj shaka