perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

trup në finlandisht

Fjalë: trup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): keho, ruho, ruumis, liha
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez trup, trup perfekt, trup me muskuj, trup i bukur, triptorelin, tripsta, trup në finlandisht, keho në shqip
trup në finlandisht

Fjalë të ngjashme

fisnik muca liri begeja vrimë e zezë