perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tund në finlandisht

Fjalë: tund (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (8): heilahdella, heiluttaa, hoippua, huojua, keinuttaa, häilyä, värjöttää, vavista
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez tund, tuneup utilities, tune up, tune movie, tune me vodafone al, tune in, tund në finlandisht, heilahdella në shqip
tund në finlandisht