perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vagina në finlandisht

Fjalë: vagina (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): emätin
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez vagina, vagina surgery, vagina smells like fish, vagina smell, vagina pimple, vagina names, vagina në finlandisht, emätin në shqip
vagina në finlandisht

Fjalë të ngjashme

cili pica cheap flights ngase ndityiwe