perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vaj në finlandisht

Fjalë: vaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (1): öljy
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez vaj, vaj ulliri, vaj ricini, vaj peshku, vaj liri, vaj lini, vaj në finlandisht, öljy në shqip
vaj në finlandisht