perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në finlandisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (18): jakso, jono, kulku, kurssi, oppijakso, sarja, kahle, kahlehtia, ketju, kytkeä, vitjat, rivi, arvoasema, arvoaste, hallitus, valtioneuvosto, säe, runo
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në finlandisht, jakso në shqip
varg në finlandisht