perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vdekje në finlandisht

Fjalë: vdekje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (5): kalma, kuolema, kuolo, surma, loppu
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez vdekje, vdekje tragjike, vdekje ne venecia analize, vdekje ne venecia, vdekje ne transmetim live, vdekje ne fushen e futbollit, vdekje në finlandisht, kalma në shqip
vdekje në finlandisht