perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

veçse në finlandisht

Fjalë: veçse (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (2): muutoin, toisin
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez veçse, veçse në finlandisht, muutoin në shqip
veçse në finlandisht

Fjalë të ngjashme

real estate sqep nuclear