perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në finlandisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (9): ase, kalu, työkalu, välikappale, väline, vehje, aparaatti, koje, laite
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez vegël, vegël në finlandisht, ase në shqip
vegël në finlandisht

Fjalë të ngjashme

edhe pak