perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

veprim në finlandisht

Fjalë: veprim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (19): osake, teko, toiminta, vaikutus, asiakirja, aktiivisuus, teho, seuraus, tulos, asia, homma, kysymys, liikeasia, seikka, aistimus, jälki, painatus, tunne, tunto
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez veprim, veprim thaqi, veprim sheji, veprim shehu, veprim shala, veprim nikqi, veprim në finlandisht, osake në shqip
veprim në finlandisht