perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në finlandisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (13): ainoastaan, vain, vasta, ainoa, ainoalaatuinen, erakko, yksi, yksin, yksinäinen, itse, sama, samanlainen, yksittäinen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në finlandisht, ainoastaan në shqip
vetëm në finlandisht