perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në finlandisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (3): kummitella, käynti, vierailu
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez vizitë, vizitë në finlandisht, kummitella në shqip
vizitë në finlandisht

Fjalë të ngjashme

adhurim deari natyrë e qetë