perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në finlandisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (9): pieni, poika, hieno, hoikka, ihana, ahdasmielinen, nuori, lyhyt, vähän
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në finlandisht, pieni në shqip
vogël në finlandisht