perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zbukuroj në finlandisht

Fjalë: zbukuroj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (4): kaunistaa, koristaa, koristella, maalata
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez zbukuroj, zbukuroj në finlandisht, kaunistaa në shqip
zbukuroj në finlandisht