perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zezak në finlandisht

Fjalë: zezak (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (2): musta, neekeri
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez zezak, zezak tu knu shqip, zezak translate, zezak ne shqiperi, zezak ne kosove, zezak ne enderr, zezak në finlandisht, musta në shqip
zezak në finlandisht

Fjalë të ngjashme

lirim hoxha breg t scope