perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zjarr në finlandisht

Fjalë: zjarr (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-finlandez
Përkthime (6): ammunta, liekki, palo, roihu, tuli, tulipalo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: finlandez zjarr, zjarr po digjem sonte, zjarr ne tirane, zjarr ne shkoder, zjarr ne prishtine, zjarr ne korce, zjarr në finlandisht, ammunta në shqip
zjarr në finlandisht

Fjalë të ngjashme

hell bunny