perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: fitore

Fjalor: anglisht fitore
Përkthime: exultation, triumph, triumphing, conquer, conquest, victory, win
fitore në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: triumf, vítězství, výhra
fitore në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: erfolg, sieg, tritt, triumph
fitore në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: sejr, triumf
fitore në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: éxito, triunfo, victoria
fitore në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: triomphe, gain, victoire
fitore në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: trionfo, affermazione, vincita, vittoria
fitore në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: seier, triumf
fitore në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: торжество, триумф, победа
fitore në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: triumf, seger
fitore në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: трыумф, перамога
fitore në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: triumf, võidutsema, võit
fitore në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: θρίαμβος, νίκη
fitore në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: pobjeda
fitore në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: pergalė, triumfas
fitore në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: triunfo, vitória
fitore në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: triumf, víťazstvo
fitore në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: долоня, пальма, торжество, тріумф, день, доба, завоювання, звитяга, перемога
fitore në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: triumf, zwycięstwo
fitore në polonisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: победа
fitore në bullgarisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: voitto
fitore në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: diadal, győzelem
fitore në hungarisht »

Fjalë të ngjashme

fitore dervishi, fitore e sinqert lyrics, fitore rexhepi, fitore abdullahu, fitore pacolli, fitore berisha, fitore jaha, fitore rexhaj, fitore shala, fitore bunjaku