perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: fiziologji

Fjalor: anglisht fiziologji
Përkthime: physiology
fiziologji në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: fyziologie
fiziologji në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: physiologie
fiziologji në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: fysiologi
fiziologji në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: fisiología
fiziologji në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: physiologie
fiziologji në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: fisiologia
fiziologji në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: физиология
fiziologji në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: физиология
fiziologji në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: фізіялогія
fiziologji në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: füsioloogia
fiziologji në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: fysiologia
fiziologji në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: fiziologija
fiziologji në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: élettan, fiziológia
fiziologji në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: fiziologija
fiziologji në lituanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: fyziológia
fiziologji në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: фізіологія
fiziologji në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: fizjologia
fiziologji në polonisht »

Fjalë të ngjashme

fiziologjia e njeriut, fiziologjia patologjike, fiziologjia shtazore, fiziologjia sportive, fiziologjia mjeksore, zemra fiziologji, pyetje fiziologjia, test fiziologjia, gjaku fiziologjia