perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: flak

Fjalor: anglisht flak
Përkthime: cast, chuck, fling, hurl, slam, whop
flak në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: chrlit, házet, hodit, metat, mrštit, shodit, vrhat, vrhnout, vyhodit
flak në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: schleudern, schmeißen, schmettern, werfen
flak në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kast, kaste, slynge
flak në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: arrojar, botánica, botar, disparar, echar, lanzar, tirar
flak në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: darder, flanquer, jeter, lancer, piaffer, projeter
flak në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: avventare, buttare, gettare, lanciare, sbattere, scagliare
flak në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kast, kaste, slenge, slynga, slynge
flak në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: бросать
flak në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: slunga
flak në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: heitma
flak në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: heittää, paiskata
flak në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πετώ
flak në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: bacanje, bacati, baciti
flak në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: dobni
flak në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: arremessar, arrojar, banzar, botar
flak në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ciskać
flak në polonisht »

Fjalë të ngjashme

flak jacket, flak tower, flak 88, flak cannon, flak photo, flak meaning, flak jacket xlj, flakboy, flax seeds, flak jacket lenses