perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: flori

Fjalor: anglisht flori
Përkthime: gold
flori në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: zlato
flori në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gold
flori në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: gul, guld
flori në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: oro
flori në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: or
flori në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: oro
flori në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: gull
flori në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: золото
flori në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: guld, gull
flori në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: злато
flori në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: золата
flori në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kuld
flori në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kulta
flori në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: χρυσός
flori në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: zlato
flori në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: arany
flori në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: auksas, auksinis
flori në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: oro, ouro
flori në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: zlato
flori në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: zlato
flori në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: золото
flori në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: złoto
flori në polonisht »

Fjalë të ngjashme

flori mumajesi, flori ke, flori pa jete, flori me zemer, flori lule lule, flori next, flori dashuria, flori mumajesi pa jet, flori farma, flori mumajesi instagram