perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në frëngjisht

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (20): thé, pic, brisure, crevaison, crevasse, crever, crique, déchirure, éclatement, fêlure, fissure, fracture, gerçure, rupture, tapure, brétailler, fend, fendre, hacher, sabrer
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në frëngjisht, thé në shqip
çaj në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

lagu sajojo vend pune dorë për dore