perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në frëngjisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (11): cuisse, feuillet, quart, quartier, quartant, quarteron, quarto, quatrième, arrondissement, mettre, trimestre
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në frëngjisht, cuisse në shqip
çerek në frëngjisht