perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në frëngjisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (8): apprécier, chérer, chérir, estimer, évaluer, priser, applaudir, taxer
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht çmoj, çmoj në frëngjisht, apprécier në shqip
çmoj në frëngjisht