perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

absolutisht në frëngjisht

Fjalë: absolutisht (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (7): absolument, essentiellement, parfaitement, absolu, forcément, immanquablement, nécessairement
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht absolutisht, absolutisht në frëngjisht, absolument në shqip
absolutisht në frëngjisht