perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

acid në frëngjisht

Fjalë: acid (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (15): acerbe, acide, acre, âcre, acrimonieux, aigre, amer, âpre, austère, rêche, revêche, rude, sur, acéteux, tourné
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht acid, acid sulfurik, acid salicylic, acid reflux, acid rain, acid nitrik, acid në frëngjisht, acerbe në shqip
acid në frëngjisht

Fjalë të ngjashme

fasule te kuqe arrij tuba flamur pisli