perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

adhurim në frëngjisht

Fjalë: adhurim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (7): adoration, déification, divinisation, idolâtrie, admiration, culpabilité, culte
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht adhurim, adhurim saliu, adhurim ruci, adhurim resuli, adhurim rasimi, adhurim marke, adhurim në frëngjisht, adoration në shqip
adhurim në frëngjisht