perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në frëngjisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (14): administration, gérance, gestion, manutention, régie, bureau, conseil, direction, gouvernement, municipalité, régime, économat, intendance, ménagement
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht administratë, administratë në frëngjisht, administration në shqip
administratë në frëngjisht