perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në frëngjisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (22): administrer, acheminer, adresser, braquer, conduire, diriger, gérer, gouverner, guider, maîtriser, manier, mener, orienter, pointer, présider, régenter, commander, décréter, manutentionner, ordonner, régir, statuer
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht administroj, administroj në frëngjisht, administrer në shqip
administroj në frëngjisht