perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

admiral në frëngjisht

Fjalë: admiral (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-frëngjisht
Përkthime (1): amiral
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: frëngjisht admiral, admiral sportswear, admiral shoes, admiral mobileri, admiral markets, admiral insurance, admiral në frëngjisht, amiral në shqip
admiral në frëngjisht